Μετάβαση στο περιεχόμενο

Φωτογραφία
- - - - -

Ταραμάς (taramas)

• Please log in to reply
3 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 tirene25

tirene25

Οικογένεια Radicio

• Full Member
  • 78 Δημοσιεύσεις:

Δημοσιευμένο 24 March 2008 - 02:21 PM

kseri kanis poso kairo krataei o lefkos taramas sto psigio? enno xoris na ton kanoume kati etsi sketos

#2 luise

luise

Chief Chef

• Admin
  • 20096 Δημοσιεύσεις:

Δημοσιευμένο 24 March 2008 - 02:38 PM

Η αλήθεια είναι ότι δεν ξέρω, αλλά σίγουρα λιγότερο από τον κόκκινο (δεν έχει τα συντηρητικά που έχει ο κόκκινος), ο οποίος κρατά πολλές εβδομάδες.

#3 FXR

FXR

BANNED

• Banned
  • 270 Δημοσιεύσεις:

Δημοσιευμένο 24 March 2008 - 05:32 PM

kseri kanis poso kairo krataei o lefkos taramas sto psigio? enno xoris na ton kanoume kati etsi sketos

1 -2 mines eine to kalitero na ton katanalwsete .

#4 kleoniki

kleoniki

Οικογένεια Radicio

• Full Member
  • 70 Δημοσιεύσεις:

Δημοσιευμένο 22 August 2008 - 11:59 AM

Είμαι καινούργιο μέλος και τώρα είδα την απορία σου και σου απαντώ αν και έχει περάσει καιρός. Εγώ τον ταραμά που αγοράζω τον βάζω στην κατάψυξη όπου μπορεί να κρατήσει αρκετούς μήνες. Και ξεπαγώνει και πολύ εύκολα

Δείτε εδώ τα παρόμοια θέματα

Για να μη σπαταλάτε χρόνο στο ψάξιμο πχ μιας παραλλαγής συνταγής, υπάρχει εδώ, δίπλα σε κάθε θέμα μια λίστα, όπου αυτόματα φαίνονται οι σελίδες που είναι σχετικές με τη ΔΙΚΗ ΣΑΣ αναζήτηση!

Δεν βρέθηκαν σχετικές συνταγές ή άλλα θέματα στο φόρουμ συζήτησης των μελών μας. Μπορεί όμως, να έχει δεκάδες σχετικά στο πόρταλ των συντακτών. Δείτε λοιπόν την Αρχική σελίδα ή, ακόμα καλύτερα, χρησιμοποιήστε την Αναζήτηση εκεί!